Špičková technológia

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz všetko

Kompaktné stanice

Kompaktná stanica je najlacnejším a najjednoduchším typom LPG stanice.
Prepracovaný design, žiarovo zinkovaný rám, špičkové čerpacie systémy s ponorným čerpadlom Red Jacket, nadštandardné služby - to je BONETT5 - kompaktná stanica v najvyššej kvalite.

Stacionárne stanice

Stacionárne stanice inštalujeme prevažne pre klientov, ktorí chcú rozšíriť služby existujúcich čerpacích staníc PHM. Ideálnym variantom sú stanice s podzemnými zásobníkmi, ktoré sú najmenej náročné na záber pozemku. Práve takéto vyhotovenie LPG staníc tvorilo v posledných 5 rokoch viac ako 90% novo postavených staníc v ČR a SR.

Špecialista na dostavby k existujúcim ČS PHM

Dodali sme viac ako 450 staníc na LPG, a z toho viac ako 60% pre zákazníkov na existujúcich čerpacích staniciach PHM. Na ČS PHM je veľmi často priestor výrazne zaplnený a nájsť miesto pre LPG stanicu nie je jednoduché. Veľmi často je kladený i dôraz na nerušivý design, čo znamená inštaláciu podzemných zásobníkov. Pre podzemné zásobníky využívame špeciálny čerpací systém s ponorným čerpadlom vnoreným priamo do zásobníka, ktorý sme vyvinuli pre stanice v sieti Shell.

Stanice pre vnútropodnikové použitie

Bonett vyvinul a vyrába špeciálne LPG stanice pre potreby plynových vysokozdvižných vozíkov (VZV), ale i pre plnenie firemných vozidiel. Vnútropodnikové stanice Bonett dnes používa väčšina českých pivovarov, ale napríklad i významná nadnárodná spoločnosť CROWN vyrábajúca obaly v priemyselnom parku Kechnec.

Plničky s elektronickou váhou

Komfortné riešenie s elektronickou váhou Vám pomôže mať kontrolu nad všetkými výdajmi LPG.
Pri akomkoľvek zopnutí plnenia sa aktivuje software, ktorý zapíše akýkoľvek výdaj. Plniaca váha je prepojená s Vaším PC. Pri jeho využití môžete získavať presné informácie o naplnenom alebo zostatkovom množstve plynu vo fľašiach, súhrnné štatistiky za časové obdobie, jednoducho - budete mať prehľad.

Predĺžená záruka na stanice

Stanice si môžete objednať s až 60 mesačnou zárukou.

Inštalácie na kľúč s radom doplnkových služieb

LPG projekty Vám vyprojektujeme, vybavíme stavebné povolenie, stanicu nainštalujeme, uvedieme do prevádzky a skolaudujeme, vyškolíme Vašu obsluhu, pomôžeme s financovaním, skrátka urobíme všetko, aby ste mohli stanicu čo najskôr využívať.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.