Projektovanie & inžiniering

Aktuality

18.10.2018 Bonett vybudoval v Ostravě nejsilnější CNG stanici ve střední Evropě

S kapacitou téměř 3500 m3 za hodinu, čtyřmi extrémně výkonnými nemazanými kompresory o příkonu téměř 1 MW a zásobníky na 2500 m3 se jedná o nejsilnější plnicí stanici jak v České republice, tak i ve střední Evropě.

5.9.2018 Bonett uvedl do provozu plnící stanici v Mělníce

Další plnící stanici CNG pro veřejnost otevřel Bonett v Mělníce. Stanice je umístěna na ulici Bezručova hned vedle autobusového nádraží a je k dispozici jak pro autobusy, tak i pro širokou veřejnost.

1.7.2018 Bonett otevřel plnící stanici CNG ve Slavkově u Brna

Další plnící stanici CNG, již 33. v pořadí, otevřel Bonett na Jižní Moravě ve Slavkově u Brna. Stanice je umístěna v rámci areálu čerpací stanice PHM Tenryu a je v provozu NON-STOP. Motoristé se tak mohou těšit, že naplní nejen CNG, ale budou moci využít kompletní služby myčky, shopu a občerstvení, které je v rámci nabídky čerpací stanice.   

6.6.2018 Bonett postavil pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici CNG

S kapacitou téměř 800 m3 za hodinu a zásobníky na 5000 m3 se jedná o jednu z největších plnicích stanic v České republice, která bude obsluhovat 21 nových plynových autobusů MAN. Sloužit ale bude i veřejnosti. Bonett se stal generálním dodavatelem celé plnicí stanice CNG.

8.2.2018 Bonett se již potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG v ČR

Bonett se potřetí za sebou stal největším prodejcem CNG pro dopravu v České republice. V roce 2017 prodal rekordních více než 9 milionů m3, čímž si meziročně polepšil o 20 %. Může se také pochlubit nejširší sítí vlastních plnicích stanic, kterých provozuje 32.

Zobraz všetko

Komplexné projekčné a inžinierske služby

Pre každého zákazníka je vhodnejšie mať pre všetky činnosti iba jedného relevantného partnera, naša spoločnosť je pripravení ním byť.
Stanicu pre Vás sme pripravení:

  • navrhnúť
  • vyprojektovať
  • vybaviť stavebné povolenie
  • skolaudovať
  • vybavíme doklady potrebné pre prevádzkovanie (Bonett All Inclusive).

Prvotný návrh je veľmi dôležitý

Návrh vo veľkej väčšine prípadov determinuje, aká stanica bude, či má dobré dopravné riešenie, aký veľký pozemok potrebujete, a rad ďalších faktorov dôležitých pre život stanice. Naši projektanti pre Vás stanicu promptne navrhnú, a zaručujeme, že budú plne rešpektovať Vaše želania a potreby.

Projektové dokumentácie

Projektová dokumentácia je spracovaná tak, aby ste s ňou mohli prejsť povoľovacím procesom v rámci územného a stavebného konania, a je súčasne i tým správnym základom pre úspešnú kolaudáciu stavby.
V prípade umiestnenia pri diaľniciach alebo rýchlostných komunikáciách doplnia dokumentáciu o projekt dopravno-inžinierskych opatrení, ktoré následne prerokujú s dotknutými orgánmi, napr. Národnou diaľničnou spoločnosťou, Ministerstvom dopravy.

Inžinierska činnosť

Inžinierska činnosť nadväzuje na činnosť projekčnú a je vykonávaná našimi pracovníkmi. V rámci nami poskytovanej inžinierskej činnosti pre Vás vybavíme územné rozhodnutie i stavebné povolenie pre výstavbu stanice.

Ročne naši skúsení pracovníci vybavia približne 40-50 stavebných povolení v Českej i Slovenskej republike.
V rámci uvedených činností vybavujeme pre zákazníkov nielen kompletnú dokladovú časť, ale napr. i závery tzv. "zisťovacieho konania" ("malá EIA").

Kolaudácia

Účasť a asistencia pri kolaudačnom konaní je pre nás štandardným nástrojom, pomocou ktorého na základe zákazníkom vystaveného splnomocnenia riešime Vaše kolaudačné konanie.

Skolaudujeme Vašu novú stanicu za Vás.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.