Projektovanie & inžiniering

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz všetko

Komplexné projekčné a inžinierske služby

Pre každého zákazníka je vhodnejšie mať pre všetky činnosti iba jedného relevantného partnera, naša spoločnosť je pripravení ním byť.
Stanicu pre Vás sme pripravení:

  • navrhnúť
  • vyprojektovať
  • vybaviť stavebné povolenie
  • skolaudovať
  • vybavíme doklady potrebné pre prevádzkovanie (Bonett All Inclusive).

Prvotný návrh je veľmi dôležitý

Návrh vo veľkej väčšine prípadov determinuje, aká stanica bude, či má dobré dopravné riešenie, aký veľký pozemok potrebujete, a rad ďalších faktorov dôležitých pre život stanice. Naši projektanti pre Vás stanicu promptne navrhnú, a zaručujeme, že budú plne rešpektovať Vaše želania a potreby.

Projektové dokumentácie

Projektová dokumentácia je spracovaná tak, aby ste s ňou mohli prejsť povoľovacím procesom v rámci územného a stavebného konania, a je súčasne i tým správnym základom pre úspešnú kolaudáciu stavby.
V prípade umiestnenia pri diaľniciach alebo rýchlostných komunikáciách doplnia dokumentáciu o projekt dopravno-inžinierskych opatrení, ktoré následne prerokujú s dotknutými orgánmi, napr. Národnou diaľničnou spoločnosťou, Ministerstvom dopravy.

Inžinierska činnosť

Inžinierska činnosť nadväzuje na činnosť projekčnú a je vykonávaná našimi pracovníkmi. V rámci nami poskytovanej inžinierskej činnosti pre Vás vybavíme územné rozhodnutie i stavebné povolenie pre výstavbu stanice.

Ročne naši skúsení pracovníci vybavia približne 40-50 stavebných povolení v Českej i Slovenskej republike.
V rámci uvedených činností vybavujeme pre zákazníkov nielen kompletnú dokladovú časť, ale napr. i závery tzv. "zisťovacieho konania" ("malá EIA").

Kolaudácia

Účasť a asistencia pri kolaudačnom konaní je pre nás štandardným nástrojom, pomocou ktorého na základe zákazníkom vystaveného splnomocnenia riešime Vaše kolaudačné konanie.

Skolaudujeme Vašu novú stanicu za Vás.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.