Komplexná dodávka

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz všetko

Skúsenosť

Realizujeme špičkové inštalácie v maximálnej možnej kvalite.
Spravidla pôsobíme ako generálny dodávateľ stredných a veľkých spoločností, ktoré vyžadujú a očakávajú vysokú úroveň služieb a zodpovedajúcu odbornú starostlivosť.

Dodávame komplexnú škálu produktov a služieb, potrebnú pre inštaláciu a prevádzkovanie CNG staníc.

Osvedčená kvalita

Zabezpečujeme teda všetko, čo zákazník môže požadovať - od návrhu umiestnenia stanice, cez projektové dokumentácie a vybavenie stavebného povolenia, až po kompletnú inštaláciu, vrátane dodávok, a to od stavebných úprav až po dodávky vnútrofiremných kartových systémov a následný prenos dát o čerpaní cez firemnú sieť prevádzkovateľa.

Využívame iba osvedčené špičkové technológie popredných svetových výrobcov.

Maximálny výkon a záruky

Stanice z našej ponuky splnia požiadavky akéhokoľvek zákazníka, sme schopní dodať technológie od domácej plničky až po stanice s výkonom niekoľko tisíc Nm3/h.

Ako jediní v ČR a SR štandardne ponúkame až 5rokov záruky na nové technológie.

Prevádzkovú spoľahlivosť zaisťujeme formou komplexného prevádzkovo-technického zabezpečenia a 24/7 nonstop dispečingom a servisom zo 7 servisných centier v ČR a SR.

Ak sa chcete poradiť, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.