Investície BONETT

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz všetko

Sme pripravení investovať

Vybrané projekty sme pripravení zafinancovať v rámci programu dlhodobej spolupráce BONETT CNG OUTSOURCING.

Tento program je pripravený hlavne pre tých, ktorí:

  • majú väčší alebo veľký vozový park
  • chcú šetriť a znížiť náklady na dopravu
  • chcú jazdiť ekologicky, a
  • nechcú sami investovať plniacu stanicu CNG

Dlhodobá garantovaná úspora

Na úspešné akvizície využívame vlastnú kapitálovú silu, prepracované know-how i dostatočne dimenzované ľudské zdroje v rámci nášho tímu.

Na projekty sa pozeráme ako na investičné príležitosti a formujeme ich po celú dobu tak, aby boli úspešné, zárobkové a prínosné ako pre našu skupinu, tak i pre našich partnerov, pre ktorých sme stanice investovali.

V rámci dlhodobej spolupráce nesieme tak investičné náklady spojené s vybudovaním plniacej stanice CNG, ako i náklady spojené s prevádzkou.

Partnerovi dodávame CNG s garanciou úspory oproti nákladom na naftu.

Skúsený relevantný partner

Naše projekty, napr. v Přerove, Liberci, Jeseníku a Kladne umožňujú znížiť na nulovú úroveň primárne emisie prachových častíc (PM) z prevádzkovania hromadnej autobusovej dopravy.

Investovanými projektmi umožňujeme zavedenie počtu približne 100 nových ekologických CNG autobusov, čo zodpovedá zníženiu primárnych emisií prachu o stovky ton ročne.

CNG autobusy sú veľkým prínosom i pre životné prostredie a pre obyvateľov mestských aglomerácií, pri spaľovaní vykazujú významne nižšie škodlivé emisie a nulový obsah prachových častíc PM.

Nespochybniteľným prínosom projektov je i zníženie nákladov na pohonné hmoty do autobusov rádovo o státisíce až milióny eur, a to vďaka tomu, že naftové vozidlá sú nahradené CNG.

Strategické progresívne rozhodnutia, ktoré dopravcovia i municipality v spomínaných mestách urobili, prinesú teda zdravší a ekologickejší systém MHD s lacnejšou dopravou, a to sa rozhodne oplatí.

Ak sa chcete poradiť, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.